Я сейчас в Москве.
Тел./Viber/Whatsapp: +7 915 323-25-18
Сжигаем жир с помощью диет и тренировок
03 февраля 2012

ПОЛОЖЕННЯ про I-й Чемпіонат України з двоборства та станової тяги, I-й Кубок України з Жиму лежачи та Жиму лежачи на повторення 2012 року

“Затверджую”
Президент Української Федерації
Натурального Пауерліфтингу
Ю. Спасокукоцький
«26» грудня 2011 р.

ПОЛОЖЕННЯ
про I-й Чемпіонат України з двоборства та станової тяги,
I-й Кубок України з Жиму лежачи
та Жиму лежачи на повторення 2012 року

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА МЕТА ЗМАГАНЬ
1.1. Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану міжрегіональних та всеукраїнських спортивних заходів Української Федерації Натурального Пауерліфтингу (далі — УФНП) на 2012 рік.
1.2. В процесі змагань вирішуються наступні завдання:
• виявлення найсильніших атлетів для формування збірної команди України для участі у Чемпіонаті Світу з Пауерліфтингу за версією Міжнародної Федерації Натурального Пауерліфтингу (World Natural Powerlifting Federation, далі WNPF), який пройде у травні 2012 р. у Грузії.
• підвищення спортивної майстерності атлетів;
• набуття досвіду участі у змаганнях високого рівня;
• формування корпусу суддів УФНП / WNPF;
• подальший розвиток Української Федерації Натурального Пауерліфтинга та пропаганда спорту без застосування допінгу, здорового способу життя та розвитку силових показників, широке залучення підлітків та молоді до занять у секціях з пауерліфтингу.

2. СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
2.1. Змагання проводяться 4 березня 2012 р. у м. Києві.

3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗАХОДУ
3.1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює УФНП.
3.2. Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

4. ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ТА УМОВИ ЇХ ДОПУСКУ
4.1. Змагання є особистою першістю.
4.2. До змагань допускаються спортсмени, що є членами УФНП та мають результати, не нижчі від рівня Кваліфікаційного стандарта WNPF, які нададуть іменні заявки на участь у змаганнях, а також зроблять внески відповідно до цього Положення.
4.3. Усі учасники повинні мати допуск лікаря, медичну страховку на час проведення змагань та спортивну форму відповідно до Правил WNPF.
4.4. У рамках турніру будуть проведені змагання у безекіпірувальному дивізіоні з класичного двоборства (Ironman). Переможці визначатимуться за сумою у двох вправах — жиму лежачи та становій тязі. Також пройдуть змагання з окремих вправ — станової тяги, Кубку України з Жиму Лежачи та Жиму на повторення згідно з діючими правилами WNPF.
4.5. Кожний учасник може взяти участь у будь-якому з цих змагань, або у всіх разом.

8. УМОВИ ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ
5.1 Змагання проводяться за діючими правилами WNPF, окремо серед чоловіків і жінок.
5.2 Особиста першість визначається у кожній ваговій категорії за кращим результатом у сумі двоборства, або в окремій вправі. Абсолютні чемпіони визначаються за таблицею Уiлкса.

6. НАГОРОДЖЕННЯ
6.1 Переможці та призери у кожній ваговій категорії нагороджуються дипломами, медалями та призами, абсолютні чемпіони — дипломами, кубками та призами.

7. УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ ЗМАГАНЬ
7.1 Організація, підготовка та проведення чемпіонату, забезпечення необхідним інвентарем та обладнанням покладається на оргкомітет змагань.
7.2 Змагання проводяться за рахунок стартових внесків, що вносяться особисто спортсменами.
7.3 Кожний учасник зобов’язаний сплатити стартовий внесок за участь у змаганнях, річний внесок та внесок за допінг-контроль. Внески вносяться особисто учасниками змагань безпосередньо під час зважування.
7.4 Розміри внесків кожного учасника за участь у змаганнях становлять: стартовий – 100 грн (за участь в одних змаганнях); річний внесок – 100 грн; допінг-контроль – 300 грн. Учасники додатково сплачують 50 грн за кожне окреме змагання, у якому вони беруть участь.
7.5 Витрати, пов’язані з відряджанням учасників і тренерів несуть відряджаючі організації. Витрати на відряджання одного судді МК та двох суддів ВК — за рахунок організаторів.

8. СТРАХУВАННЯ УЧАСНИКІВ
8.1 Участь у змаганнях здійснюється тільки за наявності страхового полісу, який надається в мандатну комісію. Страхування учасників здійснюється за рахунок відряджаючих організацій.

9. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА ЗМАГАНЬ
9.1 Інформаційна підтримка змагань здійснюється на веб сайтах – www.biceps.ua та www.powerlifting.org.ua, де розміщуватиметься номінація учасників, розклад змагань та уся інша важлива інформація щодо проведення змагань.

10. ЗАЯВКИ
10.1 Попередні заявки подаються до 10 лютого 2012 р. на електронну пошту: wnpf@i.ua
10.2 Іменні заявки, завірені медичною установою, оригінали договорів про страхування та стартові внески приймаються у день змагань.
10.3 Всі учасники змагань повинні мати паспорт або посвідчення особи.

Дане положення є офіційним викликом на змагання
http://credit-n.ru/electronica.html

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш E-Mail (обязательно)

  Ваш телефон

  Комментарий

  Антиспам
  captcha

  Прикрепить файл

  ×
  ×
  dfr

  sdfsdf

  ×